wypadki samochodowe z udzialem zwierzat

wypadki samochodowe z udzialem zwierzat

2. Zawsze pisać przypadki użycia z punktu widzenia użytkownika.

Być może największą korzyścią z przypadków użycia jest to, że gdy poprawnie napisane, wszyscy zaangażowani w projekt od użytkownika / klienta z deweloperem może odczytać przypadek użycia i czerpać pewne korzyści z niego. Przypadki użycia powinien być napisany z punktu widzenia użytkownika, aby upewnić się, że wszyscy rozumieją, co to jest użytkownik potrzebuje system do zrobienia.http://healthandfitness.pl

3. Po nazywania przypadków użycia, myśleć „Czasownik – rzeczownik”.

Na przykład, „Zarządzanie”, „Raport” i „Print” nie są szczególnie dobre nazwy przypadków użycia, natomiast „Zarządzanie Magazyn”, „Wyślij raport” i „Print Invoice” są o wiele lepsze.

wypadki samochodowe z udzialem zwierzat

4. Przepływ zdarzeń (podstawowy i alternatywnych przepływów) powinny być zapisane jako dialog między użytkownikiem a systemem.

Ułatwia to użytkownikowi na zrozumienie, jak system działa w końcu, i jest także użyteczny do analityków / twórców oprogramowania, jak i dla testerów. Dobrze napisany Use Case pozwoli testerów do przedstawienia swoich planów testowych na bardzo wczesnym etapie projektu, ponieważ już wiedzą, jak system ma się zachowywać!

5. Staraj się utrzymać liczbę przypadków użycia do minimum.

Zazwyczaj ma na celu mieć maksymalnie około 5 przypadków użycia dla koncepcyjnie prosty system, od 5 do 10 dla większości systemów, a mniej niż 20 dla każdego systemu. Może to wydawać się trudne na początku, ponieważ istnieje tendencja do pisania przypadków użycia dla absolutnie wszystkich możliwych działań, które mogą być wykonywane w systemie. Spróbuj uniknąć tej pułapki! Pomyśl o tym, jak www.fizjosport.krakow.pl można połączyć kandydujących przypadków użycia pozwalają identyfikować wcześnie w jeden spójny funkcjonalnie Korzystanie Case. Na przykład, jeśli system potrzebuje moduł do zarządzania użytkownikami, można zidentyfikować „Dodaj użytkownika”, „Edycja użytkownika”, „Usuń użytkownika” i „Zmień hasło” jako możliwe przypadków użycia.
Artykuł napisany przez: wyroby-kute.pl/26-balustrady-kute