wypadki samochodowe a lotnicze

wypadki samochodowe a lotnicze System prosi Klienta jeśli chcą mieć pokwitowanie drukowane dla tej transakcji. Wykorzystanie Case wznawia w kroku 5 podstawowe Flow.

4. W kroku 4 podstawowe przepływu (oraz w alternatywnych przepływu 3), jeśli nie ma wystarczających środków dostępnych dla wnioskowanej kwoty, Klient zostanie poinformowany o problemie i przypadków użycia wznawia w kroku 4 podstawowe Flow.najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne

flag na zamówienie używamy wysokiej jakości materiałów

5. W punkcie 5 podstawowe Flow Jeżeli klient zdecyduje się pokwitowanie drukowane, system poinformuje o tym bank kwoty transakcji i wydrukować paragon przed wysunięciem Bankcard. Wykorzystanie Case wznawia w kroku 6 podstawowe Flow.

6. W dowolnym czasie, przypadków użycia można zakończyć przy wyborze klienta „Anuluj”. Wykorzystanie sprawa się kończy.

wypadki samochodowe a lotnicze

7. W każdej chwili, jeśli komunikacja z bankiem są niedostępne lub przerywany, karta klienta jest zwracana do nich i odpowiedni komunikat o błędzie jest wyświetlany na ekranie. Wykorzystanie sprawa się kończy.

Jak widać, zastosowanie Sprawa jest napisany z punktu widzenia klienta. To mówi nam, jakie działania aktorzy muszą być w stanie wykonać i jak nasz system powinien odpowiedzieć na te działania. Jest to dialog pomiędzy aktorem, który inicjuje nasz przypadek użycia, a nasz system.

Podstawowy przepływ ma być „najbardziej prawdopodobne sekwencja zdarzeń” do użytku Case. Zazwyczaj Podstawowe Przepływ jest, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem! W rezultacie, podstawowa przepływu jest często określane jako „Happy day” scenariusza.

Wszelkie odchylenia od „Happy Day” scenariusza są wyrażone jako alternatywne przepływów. Złożone Alternatywne Przepływy mogą być dodatkowo podzielone na podstrumienie, podobnie jak złożone etapy podstawowe Flow. Chodzi o to, że dokument ten powinien jasno określić interakcje między naszym systemem i Aktora w kategoriach takiej sytuacji należy zastosować.
Artykuł napisany przez: oc stawki