ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenia komunikacyjne

Jak działa podczerwieni Termografia Zobacz co Oko ludzkie nie może See

Co zrobić, jeśli można sprawdzić, czy ściany betonowe blokowe budynku zostały zbudowane według wszystkich zaprojektowanych specyfikacji? Co by to dla ciebie znaczy? ściany betonowego bloku może mieć niewidoczne wady w tym pustych komórek, brak izolacji i nieszczelności.ubezpieczenia samochodów kalkulator Nie tylko wady, takie jak te powodują nieefektywne budynku z niepotrzebnymi kosztami energii, ale także zwiększenie odpowiedzialności spółki w przypadku awarii.

Jak termografii podczerwieni zobaczyć, co ludzkie oko nie widzi? Dzięki zastosowaniu kamer na podczerwień, które umożliwiają inspektorom zobaczyć obrazy termograficzne – czyli ciepła. Na przykład, wszystkie ściany nagrzewają się w ciągu dnia, prawda? Betonowe bloki z pustych komórek w porównaniu do tych, które prawidłowo wypełnione zaprawą wydzielają różne temperatury, które są łatwo wykrywalne z kamer termowizyjnych. Inspektorzy na ziemi wykonać serię zdjęć i skompilować szczegółowe raporty dokumentujące wszelkie i wszystkie błędy znalezione.

ubezpieczenia komunikacyjne

Termografia w podczerwieni nie tylko wykrywa błędy w ścianach betonowych bloków, mogą również wykryć wilgoć wody w dachach, zalania, zanieczyszczenie środowiska i wód burzowych odprowadzanie ścieków, metro nieszczelności instalacji parowej, metro wysokotemperaturowych hotspotów gorącej wody i przecieki, liczbę zwierząt, wytrzymałość cieplną sprzęt elektryczny i mogą przeprowadzać kontrole mikroskopijne obwody.

Ponadto samolot wyposażony w kamery na podczerwień, latać nad budynkami do wglądu dachy dla wilgoci lub ogrzewania i chłodzenia nie ma wycieków. samoloty te są również stosowane do zliczania zwierząt. Na przykład, sarny i bydło wydzielają różnych temperatur, a zatem różnych kolorów w podczerwieni przy sfotografowane przy użyciu kamery na podczerwień.

Artykuł napisany przez: