podzial nieruchomosci jakie dokumenty

podzial nieruchomosci jakie dokumenty

2. Użyj przypadkach jako narzędzie komunikacji

Ponieważ dobry Specyfikacja przypadków użycia jest taki, który jest napisany z punktu widzenia użytkownika, służy jako użyteczny dokumentu do dyskusji wymagania funkcjonalne systemu rozwijany ze wszystkich zaangażowanych w projekt. To powinno być coś, co użytkownik końcowy (klient) jest w stanie przeczytać i zrozumieć stosunkowo łatwo, a jednocześnie dając analityków, projektantów, programistów i testera wystarczającego zrozumienia dla wykonują swoją pracę.najtańsze oc opinie A Za pomocą Case Specyfikacja nie jest przeznaczony jako dokument bardzo techniczny, ale raczej jako dokument, że wszystkie strony biorące udział w projekcie mogą wykorzystać w celu uzgodnienia zakresu i funkcjonalności projektu.

podzial nieruchomosci jakie dokumenty

Ponieważ jest napisany z punktu widzenia użytkownika, jest o wiele łatwiej angażować użytkownika w trakcie realizacji projektu, a łatwiej jest uzyskać zgodę na to, co będzie rozwijana. Tradycyjnie, projekty często niepowodzeniem, ponieważ istnieje luka między oczekiwaniami użytkowników i rozumienia zespołu projektowego z wymaganiami użytkownika. Głównym celem przypadków użycia jest mieć wspólny dokument, który obejmuje wszystkie aspekty funkcjonalne oprogramowanie rozwijane i który służy jako moderator dyskusji o systemie opracowywanych i pozwala na wspólne zrozumienie i porozumienie w sprawie tego, co jest w trakcie opracowywania.

podzial nieruchomosci jakie dokumenty

3. Za pomocą przypadkach jako narzędzia do zarządzania projektami

Mając swoje oprogramowanie Wymaganie Specyfikacja przechwycony w postaci przypadków użycia Specyfikacje i uzupełniające specyfikację, istnieje kilka dodatkowych korzyści w zakresie zarządzania projektami. Ponieważ jesteśmy definiowania wymagań funkcjonalnych w zakresie wykorzystania przypadkach jesteśmy skutecznie uszkodzi systemu na mniejsze części pod względem funkcjonalnym rozkładzie.
Artykuł napisany przez: