jakie nieruchomosci podlegaja opodatkowaniu

jakie nieruchomosci podlegaja opodatkowaniu

Dlaczego Electronic Medical Records wykresów jest bardziej efektywny proces niż papier do tworzenia wykresów

Oto sposób, aby szybko uruchomić swoją praktykę do zobaczenia, dlaczego; elektronicznej dokumentacji medycznej wykresów jest bardziej efektywny sposób niż papier wykresów. Dowiedzieć się, koszt czasu pracy z map papierowych.solidne domy z bali pod klucz Daje praktyczne porównanie księgi vs Elektroniczne środowisko dla urzędów środowiskach wykresów.

Zacznij poprzez wymienienie wszystkich funkcji wykresów, które są wykonywane w praktyce. Niektóre typowe funkcje na liście są:

– Trips iz powrotem do stojaków folderów w pokoju plików.

– Powielanie nakładu pracy, ponieważ pliki są niekompletne lub całkowicie brakuje,

– Wykres ciągnie do lekarza,

– Wykres ciągnie do dalszych faksów i telefonów do pacjentów lub ubezpieczycieli zdrowotnych,

jakie nieruchomosci podlegaja opodatkowaniu

– Recepta faksowanie i wkłady,

– wyniki badań laboratoryjnych i obserwacji korespondencji.

Masz pomysł.

Mają każdy członek personelu obsługi wykresy odhaczyć to, co jest istotne dla nich w ramach przepływu pracy i czasu spędzonego w każdym zadaniu. Teraz użyjemy trochę światła matematyki.

Liczba minut każdy pracownik spędza wykonując codzienne zadania wykresów dodaje się niezależnie. Następnie mnoży się przez kwotę każdy pracownik jest wypłacana co godzinę. Z tej liczby w ręku można szybko sprawdzić, jak wysokie koszty powracającym na źle zarządzanej wykresów plików papier może kosztować utratę swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Mając oprogramowanie do zarządzania praktyki medycznej może wyeliminować koszty twardego materiału. Rozważyć koszt pokoju wykresów i jego zawartość: Plac koszt Footage, wykresy, pliki, regały, drabiny, foldery, konserwacji, kopiarek, faksów toner i niekończące się stosy papieru!

Center for Medicare i Medicaid Services (CMS) mówi, że średni koszt lekarza przyjęcie kwalifikowanego EMR wynosi $ 53.000.
Artykuł napisany przez: ubezpieczenie oc najtaniej