zasiedzenie nieruchomosci jakie dokumenty

zasiedzenie nieruchomosci jakie dokumenty Z dodatkowego rocznego kosztu utrzymania 10.000 $ za lekarza. Koszt dla szpitali może osiągnąć $ 1 miliona do $ 5 mln instalacji oraz koszty utrzymania $ 1 mln annually.To zrównoważyć te koszty CMS oferuje zachęty finansowe do certyfikacji oprogramowania i wykazujące „sensowne wykorzystanie” swojego EMR waszych year.This jest zachętę do wczesnego wdrażania środowisku EMR. Do 2015 EMR będzie wymagany narzędzie do zarządzania praktyki medycznej w całym USA z niezgodności karalne.

Tak więc w żaden sposób nie jest za darmo lub przemywanie w koszty zmiany z praktyki wykresu papier do środowiska wykresu EMR. Nie mniej jest to niezwykle skuteczny; oszczędności stracił pieniądze i dając lepszą jakość opieki dla pacjenta. EMR jest obecna ma fizycznych ergonomiczne wyzwania jak papier wykresów; Więc nie ma czasu co utracone wycieczki w biurze pali się czas i pieniądze. Historia pacjent jest całkowicie search-stanie. Wykresy są jednocześnie przeglądać i zaktualizowane oprogramowanie instantly.The EHR / EMR także flagi historię leku, dawki leków, skutków ubocznych, interakcji i profilaktyka chorób wytyczne opieki.

zasiedzenie nieruchomosci jakie dokumenty

Więcej funkcje oprogramowania mogą być nabywane i licencjonowany, aby pomóc w każdym aspekcie swojej praktyce. Więc EMR może uczynić praktykę w zarządzaniu i upoważnić swoich pracowników do wykonywania pracy z ufnością i efektywności.

Jeśli chcesz oprogramowania do zarządzania praktyką EMR, ale nie chcą do zarządzania serwerami i tworzenia kopii zapasowych danych do oprogramowania EMR. Software as a Service (SaaS) jest rosnąca oprogramowanie model wdrożenia pełnoletności i zyskuje w praktykach medycznych. „SaaS odnosi się do rodzaju rozmieszczania oprogramowania, w której wszystkie oprogramowania i danych systemu jest prowadzony i zarządzany w centrum danych prowadzonym przez producenta oprogramowania.W praktyce lekarz po prostu korzysta http://www.prefabetkurzetnik.pl/zerdzie-energetyczne.html z systemu za pośrednictwem przeglądarek internetowych i szerokopasmowego połączenia z Internetem. Dostawca oprogramowania będzie zarządzać kopiami zapasowymi i aktualizacji danych. w praktyce zazwyczaj płacić miesięczny abonament, aby korzystać z usługi, zamiast zakupu oprogramowania do przodu „… aby dowiedzieć się więcej na temat (SaaS).

Artykuł napisany przez: