wypadki samochodowe dla dzieci

wypadki samochodowe dla dzieci Tak więc, poprzez oddzielenie wymagań niefunkcjonalnych i umieszczając je w innym dokumencie zwanym Specyfikacja uzupełniająca, możemy zmniejszyć złożoność naszego użytku specyfikacji Case pozwalając im skupić się wyłącznie na funkcjonalność wymaganą przez system.

W efekcie, zamiast tradycyjnego monolitycznego dokumentu, który zawiera paragraf po paragrafie i strona po stronie opisów, teraz mamy kilka krótszych i zasadniczo wybitnie bardziej przydatnych dokumentów.obliczskladkeac Nasz Wymagania Software Specyfikacja (SRS) jest faktycznie teraz składa się z pewnej liczby przypadków użycia specyfikacji (jeden na Korzystanie sprawie w projekcie) oraz Specyfikacji uzupełniający (jeden na jeden projekt), z Use Case Diagram and Use Case model Survey jest opcjonalny dodatki jak dokumenty uzupełniające.

wypadki samochodowe dla dzieci

Tak, można przeczytać, że ostatni kawałek poprawnie! Wykorzystanie Case Diagram jest opcjonalne. Można wykorzystać przypadków użycia, aby uchwycić swoje wymagania funkcjonalne, nigdy nie posiadające Use Case Diagram! Po tym wszystkim, to po prostu obraz! Więc po co się męczyć z nimi w ogóle? Aby ułatwić komunikację oczywiście! Zwykle obejmują Use Case Diagram bo to wizualny sposób podsumowujący aktorów i przypadków użycia w naszym systemie, a relacje między nimi. Służy ona jako bardzo użyteczne narzędzie przy omawianiu projektu na wysokim poziomie i jest nieoceniony, gdy stosowany jako szybki przegląd. A ponieważ to trwa tylko kilka minut, aby wyciągnąć jeden, to zwykle mamy jedną, gdy pracujemy z wykorzystaniem przypadków. Ale pamiętać, że fotografia noworodkowa kraków schemat jest podobny do „Indeksu” do „Księgi”, czyli specyfikacja oprogramowania, zamiast samej specyfikacji.

Uwzględniając nasze SRS podzielona na mniejsze dokumenty ma też inne zalety. Łatwiejsze sterowanie zmianą, łatwiejsze do zarządzania dla dystrybucji materiałów wrażliwych i większe możliwości rozwoju równoległego kilka przykładów.
Artykuł napisany przez: