wypadki samochodowe ciezarowek

wypadki samochodowe ciezarowek Jeśli dodając schematem blokowym lub sekwencji lub sub-flow pomoże nam w przekazywaniu pojęć i sekwencję zdarzeń, to powinniśmy czuć się swobodnie, aby to zrobić. Nie ma twardy i szybki reguła mówiąc musimy trzymać się konkretnego wzoru! Jeśli wszyscy zaangażowani w projekt może zrozumieć, co się mówi, to jest to dobry Specyfikacja przypadków użycia!zapraszamy na naszą stronę internetową

Chociaż powyższy przykład jest dość wynajem osuszaczy prosta, mam nadzieję, że to daje pojęcie, czego się spodziewać po przeczytaniu specyfikacji przypadków użycia i jak przejść o pisaniu własnych.

Podobnie jak w przypadku wszelkich wymagań zbieranie ćwiczeń, ważne jest, aby upewnić się, że mamy to w naszych dyskusjach każdego, kto ma interes w korzystaniu Case. Ważne jest również, aby upewnić się, że nasz przypadek użycia Specification (i rzeczywiście cała nasza Wymagania programowe Specification) można powiedzieć, aby stosować się do następujących czynności:

To jest:

wypadki samochodowe ciezarowek

· poprawny

· kompletny

· zgodny

· niedwuznaczny

wypadki samochodowe ciezarowek

· sprawdzalny

· modyfikowalny

· zrozumiale

Należy zauważyć, że przypadków użycia Specyfikacja jest specyficzne dla konkretnego zastosowania Case – mówimy tylko o wypłatę gotówki funkcjonalności i nie dotyczyła się z innymi ewentualnego wykorzystania przedstawionych tu przypadkach (na przykład balans Zapytanie lub Zmień PIN Number). Jest to również dotyczy jedynie wymagania funkcjonalne (czyli jak funkcje systemowe lub jest wykorzystywany). Wymagania niefunkcjonalne, takie jak te, które dotyczą użyteczność, niezawodność, wydajność i Supportability nie są uwzględniane w przypadku użycia Specyfikacji. Powodem tego jest fakt, że wymagania te niefunkcjonalne zwykle rozpiętość w wielu przypadkach zastosowania i rzadko są specyficzne dla pojedynczego kawałka wymaganej funkcjonalności.
Artykuł napisany przez: