ubezpieczenia finansowe

ubezpieczenia finansowe

Przewidywania I Dwie Technology - Kurczenie

Przyjaciel rodziny, który pracuje w dużej sprzedaży detalicznej odnotowano jedną noc przy drinku, który miał najdziwniejszych dni. Zrobił cel (dobre dla niego) sprzedaż wysokiej klasy towar osobom wiedział w głębi serca zostały złodziei przy użyciu skradzionej karty kredytowej. Zarząd został powołany. Bezpieczeństwo nazwano. Ale w końcu zatwierdził transakcję sprzedaży ponieważ przyczyniłoby się do umorzenia tego dnia w celu sprzedaży. Po tym wszystkim, urzędnik sprzedaży, a jego menedżer, a sklep będzie wszystkim zarabiać. A złodzieje będzie wyglądał tak dobre w nowych niewypałów. Tylko karty kredytowej zostanie podjęta do pralni. 4 z 5 nie jest zły, prawda? Źle. I wstyd branży IT nie ustalenia tego.

ubezpieczenia finansowe

Kiedy mosey na dół do lokalnego centrum handlowego w poszukiwaniu nowych jeansów, odważniejsze więzi i przyspieszyć wystąpienie buta Event Horizon, znajdujemy ciekawą wymianę rozrusznika. Ludzie wymieniają użycia - tylko chwilowa użyciu - małego plastikowego prostokąta, w zamian za dobra materialne. Tak, karty kredytowe są magiczne rzeczy, pozwala nam kupić to, czego nie chcą opierać się na pełnym wiary i wsparciu rządu USA (która w tych dniach, może być wątpliwe), ale nasz własny dobrej wierze i kredytu. Obiecujemy zapłacić co zawdzięczamy - jakiś czas później - aby uzyskać to, co chcemy teraz. I zgadzamy się zapłacić czynsz najmu na tym, co pożyczył, jeśli nie będziemy monitować w okna vetrex gdynia tworzeniu dobra naszego kredytu.

ubezpieczenia finansowe

Ale co wtedy, gdy system jest zepsuty? Jeżeli każda ze stron może być w gorszej sytuacji w ramach takich transakcji? Dobrze, gdyby było ty czy ja, byśmy po prostu przestać używać kartę i zapłacić za pomocą drugiego, lub czekiem lub (gasp! To takie staroświeckie), gotówką. A jeśli sklep znalazł formalności i opłat zaliczenia wartości klientów zajmujących się szybko, czy też został oszukany i miał do jedzenia kosztów, oni odmawiają, że wirtualnym przetargu.
Artykuł napisany przez: