wypadki samochodowe statystyki

wypadki samochodowe statystyki

Będziemy pod uwagę powyższy przykład i odnoszą się do „wypłaty gotówki” Użyj zidentyfikowanego dla naszego systemu ATM Case. Ważne jest, aby upewnić się, że rozumiem, co jest przypadków użycia, zanim będziemy mogli napisać specyfikację dla jednego! Definicja ta jest warta uszkodzi.

„…sekwencja wydarzeń…”

osuszanie budynków Poznań

– Jest to sekwencja, więc możemy spodziewać się wydarzy, potem B, potem C, itd W naszym przykładzie, że oczekujemy czegoś w rodzaju „Włóż kartę”, „Podaj PIN”, etc.

„… Daje zauważalnego wynik wartości http://www.transporthiszpania.com …”

– Pod koniec sekwencji Korzystanie przypadku zdarzeń, oczekujemy, aby istniała jakaś wyniku zaobserwowania. W tym przykładzie, spodziewamy Klientowi mieć gotówkę w kasie, albo wyjaśnienie, dlaczego on tego nie robi.

wypadki samochodowe statystyki

„… Do konkretnego aktora …”

– Wykorzystanie Sprawa jest oglądany z perspektywy konkretnego Aktora, więc my spodziewamy sekwencja zdarzeń jest napisany z punktu widzenia tego Aktorskiego też.

Zazwyczaj Use Case Specyfikacja będzie zawierać następujące informacje:

· Zwięzły opis przypadku użycia co chodzi.

· Przepływ zdarzeń zapisanych w formie dialogu pomiędzy aktorem, który zainicjował przypadek użycia i jak system reaguje.

wypadki samochodowe statystyki

· Wszelkie ewentualne alternatywne strumienie zdarzeń, które mogą wystąpić.

Informacje dodatkowe Use Case Specyfikacja może zawierać:

· Pre i regulaminem ofertę

· Specjalne wymagania

wypadki samochodowe statystyki

· Wykaz punktów rozszerzeń.

Dla celów tej dyskusji, będę koncentrować się na pierwszą 3, które zwykle pojawiają się we wszystkich specyfikacji przypadków użycia w takiej czy innej formie. Oto uproszczony przykład ekstrakt z co Use Case Specyfikacja wypłacić gotówkę Korzystanie przypadku będzie wyglądać następująco:

Użyj Case Specyfikacja: wypłaty gotówki

Krótki opis

System może być używany przez Klienta do wypłaty gotówki, o ile włożyć kartę bankową, należy wprowadzić poprawny kod PIN, oraz mają wystarczające środki dostępne na koncie bankowym w celu wycofania kwoty, które żądają.

Artykuł napisany przez: